Jiří Marek Fiala                      terapie Plzeň > Obchůdek-prodej

Obchůdek-prodej

 

Pokud se chcete ponořit hlouběji do svého nitra, odpoutat se od všedního dne a poznat více sami sebe, nabízíme Vám naše meditační CD.

 

Meditace na těchto 2 CD jsou součástí  našich kurzů numerologie, jsou tedy určeny tématicky převážně ke kurzům numerologie, ale pokud víte alespoň okrajově, co vyjadřuje číslo Vašeho dne narození, číslo Vaší cesty (součet všech čísel z datumu Vašeho narození) a pokud víte, v jakém devítiletém životním cyklu se právě nacházíte, můžete se do děje meditací ponořit i Vy.


Na tomto CD se nacházejí 3 meditace. V první meditaci si prožijete dobrodružnou cestu do tajemného chrámu, kde se Vám dostane cenné rady do Vašeho života.        Ve druhé meditaci více pochopíte, co do Vašeho života přináší den Vašeho narození a číslo Vaší cesty, jak Vám v životě pomáhají, jaké překážky a pochopení Vám staví do cesty a prožijete si Vaši životní cestu na vlastní kůži. Pokud Vám dělá problém zapamatovat si numerologické vlastnosti čísel od 1 do 9, ve třetí meditaci si pomocí příběhu vryjete tyto vlastnosti hlouběji do paměti.

                                                
                                           

                                                         120 Kč


                     ukázka - http://www.youtube.com/watch?v=SMFH9jbLz9Q
Na druhém CD si v první meditaci pomocí pohádkového příběhu, jehož budete součástí, prožijete své poslání a úkoly během životního cyklu, ve kterém se právě nacházíte.

Ke druhé a třetí meditaci již nepotřebujete mít znalosti z oblasti numerologie. V Indiánské meditaci si na vlastní kůži prožijete překonání životní překážky, před kterou právě teď možná stojíte.

Na závěr se v meditaci Lásky můžete ponořit do láskyplných vibrací a plynout na vlnách lásky do svého nitra.

                                      

                                         

                                                          120 Kč

                    ukázka - http://www.youtube.com/watch?v=w9JyxKyPMOc


Přejeme Vám hodně příjemných a hlubokých prožitků.

V případě zájmu objednávejte na mailové adrese uvedené v Kontaktech.

 


                                      

Další CD z naší dílny obsahuje meditace na 14 základních meridiánů        našich vnitřních orgánů.

Vycházíme ze skutečnosti, že zdraví je rovnováha energií, které v nás proudí.

Pokud se objeví zdravotní problém, je to téměř vždy proto, že některá z našich drah (meridiánů) je dlouhodobě oslabená a nebo naopak přetížená. Toky energií ovlivňijí naše emoce, vnitřní chaos, ale také mnoho vnějších vlivů, které se dají odbourat lépe. Mentání síla člověka je v naší západní společnosti opomíjená, ale je daleko významější než si myslíme. Dokáže pročistit a harmonizovat naše energetická centra stejně dobře, jako biorezonanční technika, která se k těmto účelům používá. Stačí, když si věnujeme alespoň trochu času z každého dne, zapíšeme si do paměti kudy dráhy vedou a postaráme se o pravidelnou harmonizaci. Tak si můžeme udržet dlouhodobě naše zdraví, vitalitu a dobrou náladu.

Na CD najdete 14 meditací k jednotlivým vnitřním orgánům, které namluvila a zpracovala svým vlivným dětským hlasem Marcelka Slámová. Ke každému CD je brožurka s mapou základních akupunkturních drah.


                                              

                                                                   150 Kč

    ukázka - http://www.youtube.com/watch?v=J788kTeKedk&feature=youtu.bePřejeme Vám hodně příjemných a hlubokých prožitků.

V případě zájmu objednávejte na mailové adrese uvedené v Kontaktech.