Jiří Marek Fiala                      terapie Plzeň > Partnerská poradna

Partnerská poradna


Partnerská poradna - profesní poradna


Tato partnerská poradna se zabývá vhodným výběrem partnera či partnerky k aktivitám, které si zvolí každý z nás ve svém životě jako důležité.

Pokud si vybíráme partnera a to jak v rovině osobní životní cesty a nebo cesty profesní, většinou volíme podle kritérií, které jsou okamžitě k dispozici. Je to vzhled, chování a vzájemné sympatie....a třeba ještě peníze, ale těmi se zabývat nebudeme.

Pokud například toužíme po hodnotném a trvalém vztahu nebo manželství, určitě toho pravého nepoznáme podle vzhledu a vzájemných sympatií. Poznáme ho třeba až za nějaký čas a to už třeba může být pozdě na jednoduché řešení. Nebo hledáme pro svůj život nezávazné vztahy a nechceme se nechat vtáhnout to klece nesvobody. Jsme tak různí, že si to ani nedovedeme představit. Je pravdou, že nikdy do druhého dokonale vidět nemůžeme, neboť jsou tam programy, které se budovaly po staletí života našich předků. Lze ale celkem s jistotou sestavit podle jmen, příjmení a dat narození obrazy osobností a určit vzájemnou vhodnost nebo podobnost.

.

To platí i u rodičů vůči dětem, nebo naopak, protože si často nerozumí. Velmi dobře se také dá určit vhodnost dětí k různým profesím při výběru budoucího povolání.


Služba:


Partnerská poradna – porada při výběru partnera

Rodičovská poradna – porada při problému s dětmi – i zdravotní(většinou souvisí spolu)

Profesní poradna - porada při výběru zaměstnanců.


Služby poskytuji:


po telefonu: 604836133 nebo skype

písemně: jirka2760@seznam.cz

osobně: FONTÁNA Vltavínová 8. Plzeň Černice

externě – do podniků přijedu.